Makam Bayrağı

28 Haziran 2017

Makam Bayrağı, Makam odalarının olmazsa olmaz ayrıntısı Makam Odası Bayrak Direkleri en önemli ve özel aksesuarlarından biridir.

Türk Bayrağı ve Özel Logolu Kurum Bayrağı İle birlikte kullanılır.

Krom Salon Direği, Pirinç Salon Direği olarak iki kategoride üretilen Makam Direkleri estetik görünümlüdür. 240 cm uzunluğundadır.Pik dökümden imal edilmesinden dolayı Makam Bayrağı uzun yıllar kullanılabilmektedir.

100×150 cm ebatlarında Kristal parlak satenden imal edilmektedir. Makam Bayrağının etrafında 8 cm genişliğinde altın renginde saçak kullanılır.  Kenarları çift  dikiş ile sağlam dikilir.

Türk bayrağın da ay yıldız ile kullanılır. Özel Kurum Bayrağın da ay yıldız kullanılmaz.

Salon Direği Firmaları içerisinde ürettiği Ucuz Salon Direği, Ekonomik Makam Bayrak Direği modelleri ile ayrı bir yere sahip olan Bayrakçınız, kaliteden ödün vermeden imal ettiği, Salon Direği Fiyatları ve Makam Bayrak Direği Fiyatları ile alanında rakipsiz bir şirket profiline sahiptir.

Sadece Türk ve Ülke Makam Bayrakları değil, özel şirketlerin amblemlerinin yer aldığı firma bayrakları için de önemli olan Salon Direkleri, hayatımızın her alanında yer alan bir özelliğe sahiptir.

Makam Bayrağı

Makam bayrakları Cumhurbaşkanı, TBMM Başkanı, Mahkemeler, Üniversiteler, Valilikler, Genel Müdürlükler, Türk Silahlı Kuvvetleri, Emniyet teşkilatı, belediye başkanları ve birçok kurumlarda kullanılmaktadır.

Yorum Yapılmamış